فرش کاشان . تولید تکمیل و عرضه مستقیم انواع فرش ماشینی
اخبار
1394/04/03 17:07

ساخت طرح فرش گل

این "فرش گل" در ابعاد(20  در 30) با وسعت600 مترمربع نخستین طرح طبیعی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کاشان در زیباسازی سیمای شهری و افزایش شادابی و نشاط بصری شهروندان کاشانی است که به همت یک هزار نفر در فاز 3 بوستان ملت ساعت اجرا شد.

وی با اشاره به هزینه 300 میلیون ریالی اجرای این طرح زیبا افزود: تعداد 12 هزار گلدان گل‌های مختلف از جمله گازانیا، ابری نقره‌ای، شاه‌پسند، بوته‌ای و آلیسون در این فرش گل استفاده شد.

 

اجرای این طرح در منطقه بافت فرهنگی تاریخی و در مجاورت قلعه خشتی جلالی مورد بازدید گردشگران با هدف معرفی هنرهای سنتی و صنایع دستی کاشان به‌ویژه جاذبه فرش کاشان، افزایش رضایتمندی شهروندان، احساس لذت و شادابی گردشگران داخلی و خارجی با تماشای این فرش گل از سفر به این شهر پرجاذبه اجرا شد.

 

 

 مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کاشان، با تاکید بر اینکه کاشان شهری تاریخی و گردشگری با قدمت هفت هزار ساله تپه‌های باستانی سیلک است گفت: افزایش شادابی و زیبایی سیمای بصری شهری این شهر تاریخی با کثرت ورود گردشگران ملی و بین المللی همزمان با فصل گلچینی و آیین گلابگیری در اردیبهشت‌ماه برندگردشگری  کاشان ضروری بود.

 

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

آمار مراجعات
مهمان :  92
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  2
دیروز :  179
کل مشاهده :  595309