فرش کاشان . تولید تکمیل و عرضه مستقیم انواع فرش ماشینی
اخبار
1394/05/01 15:12

نکاتی در مورد انتخاب طرح فرش

اگردنبال قالی‌هایی با نقوش روستایی و ایلیاتی هستید، پیشنهاد فرش کاشان به شما یکی از طرح‌های «انسان و حیوان»، «گل و مرغ»، «درختی» «درخت و انسان» و «پای شتر» استان‌های فارس، خراسان شمالی، کردستان و گلستان را بخرید. بعضی از این نوع طرح‌ها به دلیل درشت‌بافی، ارزان هم هستند.

اگر می‌خواهید خانه‌تان با فرش‌های ساده تزئین شود و فضای آرامش‌بخشی را در خانه به‌وجود بیاورید ​پیشنهاد فرش کاشان به شما یکی از طرح‌های قالی‌های کویری کرمان و اردکان. زمینه این قالی‌ها مثل طبیعت کویر به رنگ‌های شتری، خاکستری و کرم است. طرح‌های «کف ساده» قالی‌ای که زمینه اطراف لچک و ترنج آن خالی از هر نوع نقشی است)، «محرمات»، «راه راه» و «قاب قرآنی» از همین نوع هستند.

اگر دنبال طرح‌های مدرنی هستید که به مبل اسپرت‌تان بیاید، ​پیشنهاد فرش کاشان به شما یکی از طرح‌هایهندسی «خشتی»، «قاب‌قابی»، «میناخانی»، «بته جقه» اصفهان، کاشان یا اراک را بخرید.

اگر دنبال قالی‌های خیلی ارزان هستید ​پیشنهاد فرش کاشان به شما یکی از طرح‌های ریزماهی، محرابی و لچک ترنج استان‌های همدان، کاشان و زنجان را است  که از پشم کلفت بافته می‌شود و همان فرش خرسک است.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

آمار مراجعات
مهمان :  75
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  177
دیروز :  137
کل مشاهده :  595305